مجموعه ب ب لوکس (bebelux)، متعهدانه سعی در بهبود و ایجاد آسایش و سادگی بیشتر در زندگی والدین و نوزادان آنها، با ارائه محصولات متنوع از برندهای معتبر روز دنیا و عادلانه ترین قیمت ها، دارد.
ما به طور مداوم با یادآوری اهداف و ماموریتی که برای خود در نظر گرفته ایم، سعی می کنیم به شناسایی یافتن نیازهای روزمره والدین بپردازیم و با بررسی و جستجوی هوشمندانه از بین برترین برندهای دنیا مناسب ترین آنها با توجه به نیاز مشتریان را یافته، اولویت بندی کنیم و در لیست فروش خود در اولین فرصت قرار دهیم.
همچنین این مجموعه یه عنوان یک فروشگاه اینترنتی محصولات کودک و نوزاد وظیفه خود می داند به بالا بردن سطح آگاهی والدین در رشد و برآوردن نیازهای نوزادشان در حد امکان یاری رساند.


ایده راه اندازی این فروشگاه اینترنتی برای ارائه وسایل حمل و گردش کودک، ابزارهای مراقبتی کودک و وسایل سرگرمی و آموزشی نوزاد و کودک به دلیل نیازی بود که در این زمینه احساس می شد. یکی از دغدغه های حال حاضر زوجهای جوان برای بچه دار شدن مشکلاتی است که پس از آن در زمانی که نیاز است خارج از منزل به فعالیت های خود ادامه دهند است. والدین امروزی اغلب فعالیت های خارج از منزل بسیاری (چه از لحاظ شغلی، چه نیاز به پی گرفتن سرگرمی های پیشین خود پس از بچه دار شدنف حتی سفر و مهمانی ها) دارند و نیاز است تا با آرامش و امنیت کافی بتوانند نوزادان و کودکان خود را به همراه ببرند. لذا جستجوی یافتن وسایل ضروری نوزادان با توجه به نیاز خود نوزادان و همچنین والدین آنها در شرایط مختلف یکی از سخت ترین و مهم ترین کارهایی است که در زمان خرید سیسمونی نوزادان ذهن پدر و مادرها را درگیر می کند. در این وب سایت سعی می کنیم از ارائه محصولات بی مصرفی که تنها جنبه تزیئی دارند بپرهیزیم و به جای آن به معرفی و ارائه محصولات کودک و نوزادی بپردازیم که علاوه بر کیفیت بالا و طراحی زیبا آسایش و راحتی نوزاد، کودک و والدین را فراهم آورد و حتمن سعی می کنیم به بودجه بندی های متفاوت ووالدین نیز توجه داشته باشیم.


چشم انداز ما دیدن رضایت و خشنودی والدین است و اینکه بتوانیم در ایجاد فرهنگ صحیح خرید سیسمونی برای نوزادان نقشی داشته باشیم. و ماموریت خود را در این مسیر، یافتن و ارائه محصولات ضروری ای می دانیم که با کیفیت بالا و مناسب با هر بودجه ای در رفع نیازهای واقعی در فرزندداری و مراقبت از نوزادان به والدین یاری رساند. ما خود را متعهد می دانیم تا بیشتر در یافتن کمبودها و ضعف هایی که والدین در زمان به دنیا آمدن نوزادان احساس می کنند تلاش کنیم و با استفاده از نیروهای توانمند برای یافتن راهکارهای موثر چه از طریق ارائه محصولات مناسب و چه راه حل هایی که بر ایجاد آسایش و بالا بردن کیفیت زندگی والدین و نوزادان تاثیر به سزایی می گذارد به بررسی و جستجو بپردازیم.

بازگشت به بالا