به فروشگاه اینترنتی ب ب لوکس خوش آمدید. این سایت حفظ حریم خصوصی مشتریان و مخاطبان خود را جزو تعهدات و وظایف اصلی خود دانسته و در خصوص نحوه جمع آوری اطلاعات شما و موارد استفاده آن، اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد. همچنین این اطمینان را به شما می دهیم که اطلاعات شما نزد این سایت به امانت است و اقدامات امنیتی لازم را درخصوص حفظ حریم خصوصی شما انجام خواهیم داد. با این وجود دریافت اطلاعات شما جهت انجام صحیح پروسه خرید و اطلاع رسانی های آتی به شما لازم است و بدون داشتن آن از ارائه خدمات لازم به شما چه در قالب فروش چه پیگیری های پس از فروش معذور خواهیم بود.

همچنین ب ب لوکس ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه ب ب لوکس را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل ها و پیام ها و سلب حق اعتراض میباشد.
باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.


همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده میشود که ب ب لوکس همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی ب ب لوکس و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری کند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و ب ب لوکس حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ میدارد.


ب ب لوکس ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، ب ب لوکس می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات این وب سایت، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به ب ب لوکس اعطاء نموده و حق اعتراض را از خود سلب مینمایند.
عضویت شما دروب سایت ب ب لوکس، به منزله پذیرفتن تمامی قوانین و شرایط حفظ حریم خصوصی رایج خواهد بود.

بازگشت به بالا